אם אתם קמים כל בוקר, יוצאים להתאמן, עובדים בכל הכוח אבל לא רואים כמעט שיפור. או שלחילופין אתם מרגישים שעל מנת להמשיך להשתפר אתם צריכים להתאמן יותר שעות, ואחרי העבודה, המשפחה ואיזה בילוי או שניים, אלה שעות שפשוט לא קיימות, הגיע הזמן לדבר איתי. אתם יכולים לשפר בצורה משמעותית את האימונים שלכם, ובלי להכניס שעות נוספות, להגיע לתוצאות גבוהות הרבה יותר.

ניתוח אישי ובניית תוכנית אימונים על פיו

הדרכים לנצח את המירוץ הבא או לפרק את אותם חבר’ה שאתם מסתכלים עליהם היום מאחור כבר קיימות. אני בטוח שאתם כבר משתמשים בטכנולוגיות האימונים החדישות ביותר. סביר שיש לכם לפחות מד דופק ואולי אפילו מד וואטים, אבל בשביל להשיג שיפור בתוצאות צריך לעשות שימוש בנתונים הללו. מתי בפעם האחרונה ניתחתם את קובץ האימון שלכם והתאמתם את התוכנית על פי הניתוח הזה? או לחילופין בניתם תוכנית ממוקדת לחולשות שלכם? כבר השקעתם בכל מה שצריך כדי להשתפר, רק חסר לכם מי שיעשה בזה שימוש.

תוכנית אימונים אישית תביא לכך שלא רק שתתחזקו אלא גם תוכלו לשלב את האימונים בצורה טובה יותר עם שאר תחומי החיים. הפסדתם אימון בגלל עומס בעבודה? נתקעה לכם נסיעה לחו”ל? תנו לי להוריד את כאב הראש של התאמת תוכנית האימונים מכם. אני אדאג שהדברים ישתלבו בצורה טובה ולמרות הקשיים תוכלו להמשיך במגמת השיפור.

פנו אליי (trainbyscience@gmail.com) על מנת להתחיל בתוכנית באימון אישי, בלי שום מחוייבות.

על דרור

דרור הוא מאמן אופניים בינלאומי מוסמך מטעם איגוד האופניים הבינלאומי, היו סי איי. הוא חוקר את עולם הפיזיולוגיה, התזונה והאימונים במטרה להביא את האתלטים שלו ליכולת המקסימלית. במקביל הוא מאמן בקבוצת רוכבי העיר הלבנה ורוכב אופניים תחרותי בעצמו. דרור הוא אלוף ישראל בנג״ש לעונת 2018 והביא רבים מהרוכבים שלו לאליפויות ישראל ופודיומים אחרים בקטגוריות השונות. פנו אליו לקבלת תוכנית אימונים אישית.

לתוכנית אימונים אישית – trainbyscience@gmail.com